Inštrumenti s tipkami

KLAVIR:
ORGLE:
KLAVIRSKA IN KROMATIČNA HARMONIKA:

Jernej Hostnik je bil rojen leta 1979 v Kranju. Harmoniko je začel igrati pri sedmih letih v Glasbeni šoli Škofja Loka, v razredu prof. Milenka Arnejška.
Po končani nižji glasbeni šoli je obiskoval individualne ure pri prof. Slavku Magdiću v Mariboru, kateri ga je navdušil za igranje kromatične harmonike. Redno se je udeleževal tudi poletnih seminarjev v Puli pri svetovno znanih profesorjih.
Leta 2006 je končal dodiplomski študij harmonike pri prof. Janne RÄTTYI na Univerzi za glasbo in pripadajočo umetnost v Gradcu.
Poleg nastopov v sklopu študija, je igral kot solist tudi z Mestnim pihalnim orkestrom Škofja Loka, Godalnim orkestrom GŠ Škofja Loka in Mladinskim pihalnim orkestrom GŠ Kranj.
V letošnjem letu končuje magistrski študij harmonike pri prof. Janne RÄTTYI na Univerzi za glasbo in pripadajočo umetnost v Gradcu.
Je tudi član akustične glasbene skupine Rdeča nit.

Datum objave: 3. 9. 2018
Nazaj na prvo stran  | Puštalski grad  | Šolski prostori  | Organi šole  | Učitelji v šolskem letu 2018/2019  | Urniki skupinskega pouka v šolskem letu 2018/2019
Vpis v glasbeno šolo  | Publikacija šole  | Obrazci  | Pravilniki  | Sodelovanje s starši
Katalog informacij javnega značaja