Inštrumenti s tipkami

KLAVIRSKA IN KROMATIČNA HARMONIKA:
  • Jernej Hostnik, prof. - Škofja Loka

Jernej Hostnik je bil rojen leta 1979 v Kranju. Harmoniko je začel igrati pri sedmih letih v Glasbeni šoli Škofja Loka, v razredu prof. Milenka Arnejška.
Po končani nižji glasbeni šoli je obiskoval individualne ure pri prof. Slavku Magdiću v Mariboru, kateri ga je navdušil za igranje kromatične harmonike. Redno se je udeleževal tudi poletnih seminarjev v Puli pri svetovno znanih profesorjih.
Leta 2006 je končal dodiplomski študij harmonike pri prof. Janne RÄTTYI na Univerzi za glasbo in pripadajočo umetnost v Gradcu.
Poleg nastopov v sklopu študija, je igral kot solist tudi z Mestnim pihalnim orkestrom Škofja Loka, Godalnim orkestrom GŠ Škofja Loka in Mladinskim pihalnim orkestrom GŠ Kranj.
V letošnjem letu končuje magistrski študij harmonike pri prof. Janne RÄTTYI na Univerzi za glasbo in pripadajočo umetnost v Gradcu.
Je tudi član akustične glasbene skupine Rdeča nit.

KLAVIR:
  • Jasna Jan Sešek, prof. - Škofja Loka
  • Tilen Draksler. prof. - Škofja Loka
  • Katarina Tominec, spec. - Škofja Loka
  • Tatjana Krpan, prof. - Škofja Loka
  • Maja Voje, prof. - DO Železniki
  • Olesja Horvath, prof. - DO Žiri
  • Katja Činč, prof. - DO Poljane in Škofja Loka
  • Tina Martinčič, prof. - DO Gorenja Vas (nadomeščanje: Marko Ušeničnik)

ORGLE:
  • Klemen Karlin, mag. art. - Škofja Loka